Blod-couture
Det er altfor lenge siden jeg har hatt en Rarere enn Rotfruktrådet-post! So here it goes:

Bilde fra http://www.libresse.no
Nå er det slutt på å snike tamponger i lomma før du går på do, mensenmoten er her! Jeg kan til og med lage min egen tampong-couture. Gleder meg allerede til denne samtalen:
Kollega: Hva har du der, Tonje?
Meg: Jo, du skjønner det at jeg har mensen, og siden fargen blå og leoparder er en viktig del av min identitet, skal disse blå tampongene med leopardmønster få bli med meg på do.
Jeg har hatt et fag på Universitetet i Oslo hvor vi diskuterte hvor tabu det var å ha mensen i en hel time (sos.ant…). Lite visste foreleseren at Libresse skulle revolusjonere synet på mensen med noe så enkelt som design. Hurra!
Nå som mensen ikke er flaut mer, er det vel ikke så farlig å anbefale en rap battle som heter Tampon vs. Mooncup, heller. Det er intet mindre enn en Love your vagina production. Kos deg: